• 0216 312 36 36 - 0533 160 00 36 - 0546 629 05 17

  • İstanbul / TÜRKİYE

MÜŞAFİRLİK HİZMETİMİZ

Lider Otomotiv Ercan Görken bünyesinde 7103 sayılı kanun kapsamında 2002 model ve altındaki araçların hurdaya ayrılması sureti ile yeni bir sıfır km araç isteyen nihai tüketicilerin yasal prosedürlerle uğraşmadan sağlıklı ve güvenilir bir şekilde araç tedariği ve bunların müşavirlik hizmetini sunmaktadır.

Bu işleyiş meşakatli zaman alıcı ve büyük dikkat gerektiren iş akışı olup;

Firma olarak 2002 model altında ekonomik ömrünü tamamlamış araçları satın alıyoruz,bu araçların tüm noter emniyet müdürlüğü ve vergi dairesinde ki yasal prosedürlerini yerine getirecek araçların trafikten çekme belgelerini alıyoruz ve nihai tüketicilerin kullanımına hazır hale getiriyoruz. Sıfır km araç almak isteyen bireysel yada kurumsal firmaların adet sınırı olmaksızın talepleri doğrultusunda araç takiplerini yapıp satışa, öta merkezlerine teslimi,hurda belgesi alınması işlemlerini eksiksiz bir şekilde araç arayışı, resmi prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla 7103 sayılı ÖTV teşviğinden faydalanabiliyorlar.

ŞAYET 2002 MODEL VE DAHA ESKİ BİR ARACINIZ VAR İSE VE YENİ BİR ARAÇ ALMAK İSTİYORSANIZ;

Bize noterden vermiş olduğunuz bir vekaletname ile aracınızın vergi dairesi,emniyet müdürlüğü öta merkezine teslimatı ve hurda belgesinin çıkartılması aşamalarının hepsi firmamızca eksiksiz bir şekilde tamamlanıp teslim ediliyor.

Sponsorship Levels and Benefits